Postel jednolůžko GRADO

Ahorn, masiv 30 mm, provedení BUK/DUB, záruka 2 roky

More details

Dostupnost: Do 7 - 9 týdnů

Cena s DPH:

25 379 Kč s DPH

Množství: ks

Na toto zboží se nevztahuje doprava zdarma, dopravné činí 199 Kč. Dopravné se neúčtuje při osobním odběru ve Zlíně.


Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, požadujeme zálohu alespoň 50% předem.Popis postele

Postel Grado lze pořídit ve dvou dřevinách – elegantním buku a divokém dubu, jenž se vyznačuje výraznou a nezaměnitelnou strukturou dřeva. Viditelné suky a praskliny dodávají posteli jedinečný přírodní vzhled, každá postel je tak originálem. Zdvojené přední nohy zaručí vysokou stabilitu a bytelnost lůžka. Kování lze nastavit do čtyř různých pozic a umístit tak rošt až do výšky 39,5 cm od podlahy. Za pozornost stojí také dominantní čelo s nápadným kaskádovým stupínkem pro nadčasový vzhled.


Masivní postel se schodkovitým čelem je vyrobena z materiálu o síle 30 mm. Výběr ze dvou dekorů - buk (průběžná spárovka) a dub divoký s výraznou přírodní strukturou dřeva s ponechanými trhlinkami a suky (průběžná spárovka). Zdvojené přední nohy zajišťují vysokou stabilitu postele. Výška hlavového čela 93,5 cm, výška boku postele 50,5 cm se postará o pohodlné uléhání a vstávání. Nastavitelná výška lehací plochy.


Postel lze doplnit o elegantní polici či trendy noční stolek, který spolu s kaskádovým čelem postele tvoří vzhledově jednotný a funkční celek.


Parametry postele

tloušťka masivu

30 mm

provedení

BUK/DUB

výška bočnice

50,5 cm

výška čela

93,5 cm

záruka

2 roky


Postel je dodávána bez matrace a roštu.