TORNADO 1+1

Viscosense, taštičkové pružiny, PUR pěna, tuhost 3 (rozsah 1-5), nosnost 120 kg, výška 18 cm

More details

Dostupnost: Do 15 - 25 prac. dní

Cena za set:
* set obsahuje 2 ks matrací

4 499 Kč s DPH

Množství: set
set obsahuje 2 ks matrací

Informace k produktu
Tuhost3
Nosnost120 kg
Zóny7
Výška18 cm
Záruka2 roky

 

Rozložení anatomických zón na matraci

 

anatomické zóny

1. Zóna hlava: zlepšuje krevní oběh a předchází bolestem hlavy  
2. Zóna hrudník: uvolňuje zádové svalstvo  
3. Zóna bedra: zajišťuje správné držení těla při spánku
4. Zóna pánev: umožňuje udržet pánev v přímce  
5. Zóna stehna: napomáhá uvolnění stehenních svalů
6. Zóna lýtka: podporuje ideální oběh krve
7. Zóna chodidla: zajišťuje odpočinek nohám aniž by došlo k tlaku na paty
Popis matrace

Díky pružinovému jádru (je složeno až z 256 pružinek na m2) je matrace Tornádo velmi vzdušná, kvalitní a středně tuhá. Je vhodná pro všechny, kterým nevyhovují ani měkké, ani tvrdé matrace. Obě lehací plochy matrace jsou rovné bez nopkování. Při výběru matrace vždy bereme v úvahu, že čím je naše hmotnost vyšší, tím více matraci zatížíme a tím více se bude pod naší váhou tvarovat.


Matrace s taštičkovou pružinou jsou špičkou mezi pružinovými matracemi. Taštičkové matrace jsou vyšším stupněm pružinových matrací a patří k těm nejžádanějším. Taštičkové pružiny jsou určené zejména pro výrobu zdravotních matrací vyššího standardu. Komfort hotových matrací je zajištěný vysokou elasticitou jednotlivých pružinek, kde je každá z nich umístěná v malé textilní taštičce. Pospojované jsou mezi sebou jen taštičky, nikoliv pružinky. Proto může každá pružinka reagovat samostatně, tzn. že při stlačení jedné pružinky zůstanou ostatní v nezměněném stavu. Tím, že jsou jednotlivé pružinky navzájem oddělené, můžete je využít i ve dvoulůžkových rozměrech. Můžete tak spát s partnerem na jedné společné matraci, aniž by Vás rušil případný přenos vlnění osoby ležící vedle Vás.

Tyto matrace poskytují výborné ortopedické vlastnosti, aktivní podporu těla a vysokou bodovou elasticitu.
Jednou z největších výhod těchto matrací je výjimečná ventilační a antiperspirační schopnost. Jsou proto ideální volbou, pokud Vám v noci bývá horko a hodně se potíte. Taštičkové matrace jsou velmi vzdušné a hygienické, hodí se proto i do starších domů, chat a vlhčího prostředí.

PUR pěna patří mezi základní materiály při výrobě matrací. Tento materiál je antialergický, tzn. že nepodporuje výskyt roztočů, bakterií a plísní. Matrace z PUR pěny mají dobré ortopedické vlastnosti, jsou pružné, mají vysokou tvarovou stálost a dlouhou životnost.

Tato matrace není vhodná na polohovatelné rošty.


Rozměry lze libovolně kombinovat. Nabídka zahrnuje 2 kusy matrací.

 

Pro informace ohledně vhodného roštu klikněte zde. 

Parametry matrace

materiáltaštičkové pružiny, PUR pěna
tuhost3 (rozsah 1-5)
výška
18 cm
nosnost120 kg
potahMicro - prošívaný, pratelný na 60°C
uloženípevný laťový rošt, pevná deska
balenívakuově baleno
záruka2 roky


Při objednání atypického rozměru (200x100 cm a 200x120 cm) je z důvodu zakázkové výroby vyžadována platba předem, nebo záloha v minimální výši 50 %. Žádné jiné atypické rozměry vyrobit nejdou.
Doba dodání u atypických rozměrů (200x100 cm a 200x120 cm) je na vyžádání.

 

* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.

Potah MicroMatrace je vybavená oblíbeným potahem Micro. Potah je příjemně měkký, se schopností regenerace pokožky lidského těla. Vlastnosti této látky zaručují dostatečnou hygienu lůžka. Potah je navíc odzipsovatelný, antibakteriální a pratelný do 60 °C. Potah obdržel označení OEKO-TEX standart, který zaručuje jeho zdravotní nezávadnost. Potah je prošitý oblíbeným vzorem a je velice příjemný na dotek. Prošití s klimatizační výplní - PES vláknem 100 gr/m2, zabezpečuje potřebné provzdušnění matrace a rychlejší vysušení lůžka. Potah má zip po celém obvodu a lze jej rozdělit na 2 části a prát i v menších pračkách.

Složení: 100% polyester.Potah HitPotah Hit