Nakoupilo přes 15000 spokojených zákazníků.

DREAM OPTIMAL

Potah matrace :

Rozměr matrace :

Dostupnost: Do 3 - 7 prac. dní


 
Cena bez DPH 2 892 Kč
Cena s DPH 3 499 Kč
Měsíční splátka 350 Kč

 
 

POPIS MATRACE

Sendvičová matrace s oboustrannou 7-zónovou profilací je vyrobena z kvalitní PUR pěny 30 kg/m3 v kombinaci s tvrzenou deskou z RE pěny, což zaručuje lepší vyztužení matrace. 17 cm vysokou a cenově přijatelnou matraci je možné využít i oboustranně. Povrch matrace je tvarován do nopků, které zlepšují prokrvení pokožky a uvolňují svalstvo při spánku.

PUR pěna patří mezi základní materiály při výrobě matrací. Tento materiál je antialergický, tzn. že nepodporuje výskyt roztočů, bakterií a plísní. Matrace z PUR pěny mají dobré ortopedické vlastnosti, jsou pružné, mají vysokou tvarovou stálost a dlouhou životnost.

POE/RE pěna je velmi odolná pěna, vyznačuje se vyšší tvrdostí, což ji předurčuje na vyšší zatížení. RE pěna se využívá u sendvičových matrací jako pevná, nosná, středová část matrace. Jedná se recyklovanou, pojenou PUR pěnu, která je spojená lepidlem a následně vysokým tlakem slisovaná. RE pěna má vysokou tvrdost a hustotu. Pokud máte rádi tvrdší matraci, jsou právě pro Vás určené matrace s RE pěnou. Díky své vysoké tuhosti jsou tyto matrace vhodné i pro osoby s vyšší hmotností.

 

 

    • cenově přijatelná a oboustranně použitelná matrace
    • masážní povrch matrace tvarovaný oboustranně do nopů, které zlepšují prokrvení pokožky a uvolňují svalstvo během spánku
    • doporučený rošt lamelový
    • standardní vyhotovení v potahu – Chloe Aktiv
    • PUR pěna 30 kg/m3, POE/RE pěna 70 kg/m3

 

 

Tato matrace je vhodná na pevné, i polohovací lamelové rošty.

 

ROZLOŽENÍ ANATOMICKÝCH ZÓN NA MATRACI

7 anatomických zón

 

PARAMETRY MATRACE

materiál PUR pěna, RE pěna
tuhost 5 (z rozsahu 1-5)
počet zón 7 anatomických zón
výška 17 cm
nosnost
120 kg
potah
Chloe aktiv - snímatelný, možno prát na 60°C
uložení pevný lamelový rošt
záruka 2 roky


POTAH

Chloe Aktiv

Potah matrace je sněhově bílý a na dotek velmi příjemný. Je vhodný pro lidi s citlivou pokožkou, navíc je antibakteriální, antiroztočový, odzipsovatelný a pratelný do 60 °C. Kvalitní potah je prošit klimatizační výplní s PES vláknem 200 gr/m2 a certifikován OEKO-TEX standard, který zaručuje jeho zdravotní nezávadnost.

 

Potah Chloe Aktiv Potah Chloe Aktiv

 

Při objednání atypického rozměru je z důvodu zakázkové výroby vyžadována záloha, nebo platba předem v minimální výši 50 %.

Některé obrázky mohou být pouze ilustrační.