Latexová matrace BENSON LTX

DOPRAVA ZDARMA

Benab, HR pěna, PANTERA pěna, Kokos, Latex, tuhost 4/5 (rozsah 1-5), počet zón 7, nosnost 150 kg, výška 21 cm

More details

Dostupnost: Do 7 - 10 prac. dní

Cena s DPH:

10 799 Kč s DPH

Množství: ks

Informace k produktu
Tuhost4/5
Nosnost150 kg
Zóny7
Výška21 cm
Záruka5 let

 

Rozložení anatomických zón na matraci

 

anatomické zóny

1. Zóna hlava: zlepšuje krevní oběh a předchází bolestem hlavy  
2. Zóna hrudník: uvolňuje zádové svalstvo  
3. Zóna bedra: zajišťuje správné držení těla při spánku
4. Zóna pánev: umožňuje udržet pánev v přímce  
5. Zóna stehna: napomáhá uvolnění stehenních svalů
6. Zóna lýtka: podporuje ideální oběh krve
7. Zóna chodidla: zajišťuje odpočinek nohám aniž by došlo k tlaku na paty

Koupí této matrace máte dopravu ZDARMA!


Popis matrace

Luxusní ortopedická matrace vyhotovená z nejlepších materiálů, jako je latex, vysoce pružná pěna Pantera®, HR pěna a přírodní kokosové vlákno.

Studená pěna je dnes velmi rozšířeným a oblíbeným materiálem pro výrobu matrací. Jedná se o specifický druh polyuretanové pěny, která vzniká lisováním za studena. Vyniká svojí pružností, tvarovou stálostí, bodovou elasticitou a dlouhou životností. Její velikou výhodou je schopnost držet tvar a elasticky reagovat na tlak těla. Díky své prodyšnosti dokonale odvádí vlhkost, která vzniká při nadměrném pocení. Svou strukturou připomíná porézní houbu, takže v ní spolehlivě cirkuluje vzduch. Matrace ze studené pěny jsou vhodné i pro děti, jsou hygienicky nezávadné a nepřehřívají se. Vzhledem k uvedeným vlastnostem HR pěny, můžete mít doma tyto matrace bez známek opotřebení dlouhá léta.


Pěna PANTERA® je pro svoji kvalitu, vlastnosti a životnost používaná na výrobu luxusních matrací především v západní Evropě. U nás ji vzhledem k vysoké ceně a nízkému povědomí zákazníků většina výrobců nepoužívá. Jde o nejvyšší třídu z kategorie tzv. HR pěn. Pěna PANTERA® je vysoce kvalitní studená pěna s přírodním kaučukem. Pěna PANTERA® vyniká především svojí vynikající bodovou elasticitou, vysokou hustotou, velmi dlouhou životností a skvělou prodyšností. V kombinaci s vrstvou paměťové pěny jde o ideální ložnou plochu.


Latex se vyrábí z kůry kaučukovníku a potom, jakmile se provzdušní, vytváří poddajný materiál skládající se z miliard otevřených buněk spojených mikrovlákny. Má výborné ergonomické a elastické vlastnosti. Latex se vyznačuje vysokou bodovou elasticitou, čímž matrace poskytuje ideální oporu celému tělu. Je to tvarově stálý, poddajný a zároveň odolný materiál. Má antibakteriální a antialergické vlastnosti. V těchto matracích se nedrží roztoči, bakterie, ani žádné další mirkoorganismy. Latex je víceméně přírodní materiál, proto nezapáchá a má dlouhou životnost.


Kokosová vrstva je vyrobená z přírodních vláken kokosové palmy, resp. ze skořápek kokosových ořechů. Používá se na zpevnění matrace, zvyšuje nosnost, odolnost, přirozenou tuhost a má výborné ortopedické a hygienické vlastnosti. Kokosová vlákna jsou odolná proti houbám, bakteriím, vlhkosti a hnilobě. Přirozeným způsobem odvádí vlhkost vyloučenou lidským tělem. Matrace s kokosovým vláknem jsou vhodné především pro ty, kteří preferují tvrdší matrace, nebo pro alergiky či astmatiky. Kokosové vlákno zvyšuje nosnost matrace, takže vyhoví i vyšším váhovým kategoriím.


    • vynikající elastické vlastnosti latexu a vyztužení přírodním kokosovým vláknem zabezpečují dlouhou tvarovou stálost matrace
    • zdravotní matrace nejvyšší kvality
    • pohodlná matrace pro náročné uživatele
    • doporučený rošt lamelový, pevný
    • standardní vyhotovení v potahu – Woollife
    • HR pěna 38 kg/m3, PANTERA® pěna 50 kg/m3, kokosová vrstva 1300 gr/m2, latex 65 kg/m3

 

Tato matrace není vhodná na polohovatelné rošty.


Pro informace ohledně vhodného roštu klikněte zde.Parametry matrace

materiál HR pěna, PANTERA® pěna, kokos, latex
tuhost4/5 (rozsah 1-5)
počet zón7 anatomických zón
výška
21 cm
nosnost150 kg
potahWoollife - snímatelný, možno prát na 60°C
uloženípevný lamelový rošt
záruka5 letPři objednání atypického rozměru je z důvodu zakázkové výroby vyžadována platba předem, nebo záloha v minimální výši 50 %.

* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.


 

Certifikáty nezávadnosti použitých pěn a potahů

 

CertifikátCertifikátCertifikátCertifikát


CertifikátCertifikátCertifikátCertifikát