Sendvičová matrace SUPER FOX VISCO

DOPRAVA ZDARMA

Tropico, HR a VISCO pěna, tuhost 3,5/4,5 (rozsah 1-5), nosnost 135 kg, výška 20/22/24/26 cm

More details

Dostupnost: Do 15 prac. dní

Cena s DPH:

6 995 Kč s DPH

Množství: ks

Informace k produktu
Tuhost3,5/4,5
Nosnost135 kg
Zóny7
Výška20 / 22 / 24 / 26
Záruka6 let

 

Rozložení anatomických zón na matraci

 

anatomické zóny

1. Zóna hlava: zlepšuje krevní oběh a předchází bolestem hlavy  
2. Zóna hrudník: uvolňuje zádové svalstvo  
3. Zóna bedra: zajišťuje správné držení těla při spánku
4. Zóna pánev: umožňuje udržet pánev v přímce  
5. Zóna stehna: napomáhá uvolnění stehenních svalů
6. Zóna lýtka: podporuje ideální oběh krve
7. Zóna chodidla: zajišťuje odpočinek nohám aniž by došlo k tlaku na paty
DOPRAVA ZDARMA


Popis matrace

Partnerská matrace s paměťovou pěnou přináší pohodlí pro stresem znavené tělo, odhlečení kloubů a celého pohybového aparátu. Paměťová pěna optimálně kopíruje, odhlečuje a podpírá tělo přesně tam, kde má. Mezivrstva z pružné studené pěny zaručí snadné otáčení při spánku, přirozenou podporu páteře a v neposlední řadě termoregulaci a omezení pocení na minimum.


Studená pěna je dnes velmi rozšířeným a oblíbeným materiálem pro výrobu matrací. Jedná se o specifický druh polyuretanové pěny, která vzniká lisováním za studena. Vyniká svojí pružností, tvarovou stálostí, bodovou elasticitou a dlouhou životností. Její velikou výhodou je schopnost držet tvar a elasticky reagovat na tlak těla. Díky své prodyšnosti dokonale odvádí vlhkost, která vzniká při nadměrném pocení. Svou strukturou připomíná porézní houbu, takže v ní spolehlivě cirkuluje vzduch. Matrace ze studené pěny jsou vhodné i pro děti, jsou hygienicky nezávadné a nepřehřívají se. Vzhledem k uvedeným vlastnostem HR pěny, můžete mít doma tyto matrace bez známek opotřebení dlouhá léta.


Líná pěna je moderním a v současné době velmi žádaným materiálem, který je vyroben z přizpůsobivého, visco - elastického materiálu. Tato pěna se výborně přizpůsobuje tělu a je úžasně tvárná. Pokud patříte mezi ty, kteří se v noci často převrací nebo budí, je pro Vás matrace s línou pěnou tou správnou volbou. Jedná se o unikátní typ polyuretanové pěny s otevřenou buněčnou strukturou, která mění svoji tvrdost v závislosti na teplotě. Při kontaktu s tělesným teplem měkne a dokonale se přizpůsobí lidskému tělu. Díky svým jedinečným vlastnostem a efektu pomalého vracení, matrace nenarušuje krevní oběh během spánku a tím nedochází k přeležení. Líná pěna současně stabilizuje tělo v optimální poloze a tím zmírňuje bolesti zad. Vaše svalstvo se může plně uvolnit a tím se markantně zvyšuje stupeň relaxace organizmu. Je výborná při dlouhodobém připoutání na lůžko, jelikož svým minimálním protitlakem působí proti vzniku dekubitů. Je odolná vůči prachovým roztočům a bakteriím, kteří nemají rádi umělé materiály, proto se v těchto matracích neusazují.Na výběr 2 typy profilací
Super Fox Classic - varianta s masivní rovnou línou pěnou pro vyznavače klasiky
Super Fox Wellness - varianta s jemnou relaxační masážní profilací pro spánkové gurmány
Při zadávání objednávky je tedy potřeba zvolit i profilaci (Classic nebo Wellness).
    • Paměťová pěna (strana soft) - při kontaktu s lidský tělem optimalizuje svoji tuhost podle absorbovaného tepla, což zaručuje výborné přizpůsobení matrace při všech režimech spánku.
    • Studená pěna (strana hard) - vynikající prodyšnost díky otevřenější buněčné struktuře, nízké povrchové teplotní napětí (nepřehřívá). Vysoká odrazová pružnost, zvýšená tuhost a odolnost.
    • Studená pěna- vynikající prodyšnost a odrazová pružnost, zvýšená tuhost a odolnost.
    • Pánevní zóna - zesílená neperforovaná část pro dostatečnou oporu v místě největší zátěže.
    • Ramenní kolébky - omezí tlak a ochrání ramenní klouby při spánku na boku.
    • Potah Wellness (60°C) - designově propracovaný potah s funkcí odvodu statického náboje pro hluboký spánek. Je velmi jemný a díky originálnímu prošití dobře drží tvar.
    • Thermo Air Control - mřížka v potahu skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje termoregulaci a omezuje pocení. Pomáhá udržet lůžko suché a hygienicky čisté.
    • Výška matrace - 20/22/24/26 cm    • Testováno 100.000xDoba dodání:
Skladové matrace - dodání 7 pracovních dnů
Neskladové matrace – dodání 2 - 3 týdny

Uvedená doba dodání se může průběžně měnit dle dostupné výrobní a materiálové kapacity. Pro bližší termín dodání nás, prosím, kontaktujte emailem.Pro informace ohledně vhodného roštu klikněte zde.Parametry matrace

materiál HR a VISCO pěna
tuhost3,5/4,5 (rozsah 1-5)
výška20/22/24/26 cm
nosnost135 kg
potah

Thermo Air Control - snímatelný, pratelný na 60°C

uloženípevný lamelový nebo polohovací lamelový rošt
baleníplná velikost
záruka6 let


Při objednání atypického rozměru je z důvodu zakázkové výroby vyžadována platba předem, nebo záloha v minimální výši 50 %. U atypických rozměrů je doba dodání 8 - 10 týdnů.

 

* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.


Certifikáty nezávadnosti použitých pěn a potahů


CertifikátCertifikátCertifikátCertifikát