NIKA

DOPRAVA ZDARMA

Tropico, Flexifoam® pěna, tuhost 4 (rozsah 1-5), nosnost: až 140 kg, výška: 22 cm

More details

Dostupnost: Do 15 prac. dní

Cena s DPH:

6 590 Kč s DPH

Množství: ks

Informace k produktu
Tuhost4
Nosnost140 kg
Zóny5
Výška22 cm
Záruka3 roky

 

Rozložení anatomických zón na matraci

 

Anatomické zóny 5

1. Zóna hlava: zlepšuje krevní oběh a předchází bolestem hlavy  
2. Zóna hrudník: uvolňuje zádové svalstvo  
3. Zóna pánev: umožňuje udržet pánev v přímce  
4. Zóna lýtka: podporuje ideální oběh krve
5. Zóna chodidla: zajišťuje odpočinek nohám aniž by došlo k tlaku na paty
DOPRAVA ZDARMA

Popis matrace

Vyšší komfortní a odolná matrace z jednoho kusu pěny (monoblok) s anatomickými zónami. Unikátní úprava potahu SilverGuard® a pratelnost na 95°C předurčuje matraci jako nejlepší volbu pro alergiky a astmatiky. Matrace Nika je 100% bez lepidel.

Jednoduchá a velmi pohodlná konstrukce z odolné a pružné pěny Flexifoam®. Monoblok vyšší tuhosti s příčnými kanálky, které napomáhají provzdušnění jádra a zajišťují optimální hygienu lůžka. Zóny po obou stranách respektují požadavek na univerzálnost a dlouhou životnost matrace.

Pěna Flexifoam® je nová, tepelně modifikovaná, kompaktní PUR pěna, která reprezentuje novou generaci polyuretanových pěn. Tato pěna vyniká svojí dlouhou životností, dobrou prodyšností, dokonalou elasticitou a tvarovou stálostí. Je charakteristická svojí houževnatostí a poskytuje skvělé ortopedické vlastnosti. Matrace s pěnou Flexifoam® mají podobné vlastnosti, jako matrace se studenou pěnou, proto dokáží udržet páteř ve správné anatomické poloze. Mají vysoký komfort ležení a konkurují i dražším materiálům. Je to dokonalá volba v poměru kvalita - cena. Tyto matrace je možné i mírně polohovat.    • Pěna Flexifoam® - pružná, odolná a prodyšná pěna vyšší objemové hmotnosti a vytvrzení pod ochrannou známkou společnosti Tropico. Díky vakuové technologii výroby si zachovává vysokou homogenitu a naprosto minilmální odchylky ve vlastnostech.
    • Ramenní zóny - uvolňují rameno při spánku na boku a šetrně tak pečují o ramenní kouby, pomáhají zamezit "přeležení ramene".
    • Medicot SilverGuard (95°C) - antibakteriální potah s vysokým podílem přírodních vláken (35% bavlny). Je upraven jedinečnou SilverGuard® technologií, která zaručuje trvalou svěžest a hygienu během spánku. Využívá stříbro jako jeden z nejstarších a nejznámějších způsobů ochrany před houbami a bakteriemi. Prošívaný klimatizačními vrstvami dutých vláken.
    • V typických i atypických rozměrech
    • Uložení na pevný lamelový rošt.
    • Maximální nosnost do 140 kg
    • Volitelná výška matrace cca 22 cm
    • Prodloužená záruka 3 roky na jádro matrace
    • Testováno 80.000xDoba dodání:
Skladové matrace - dodání 7 pracovních dnů
Neskladové matrace – dodání cca 2 - 3 týdny

Uvedená doba dodání se může průběžně měnit dle dostupné výrobní a materiálové kapacity. Pro bližší termín dodání nás, prosím, kontaktujte emailem.


Pro informace ohledně vhodného roštu klikněte zde.
Parametry matrace

materiál Flexifoam® pěna
tuhosttuhost 4 (rozsah 1-5)
výška 22 cm
nosnostaž 140 kg
potah

Medicot SilverGuard- snímatelný, pratelný na 95°C

uloženípevný lamelový nebo polohovací lamelový rošt
baleníplná velikost
záruka3 roky


Při objednání atypického rozměru je z důvodu zakázkové výroby vyžadována platba předem, nebo záloha v minimální výši 50 %. Doba dodání u atypických rozměrů je 8 - 10 týdnů.

 

* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.

Potah Medicott Silver

Vysoce kvalitní potah Medicott s úpravou silver guard se řadí mezi nejlepší potahy na trhu. Svým složením, účinnou složkou Medicott zabraňuje tvorbě a usazování roztočů a plísní. Potah má vynikající antibakteriální účinky, které jsou dosaženy bez přídavku chemických látek. Potah má dlouhodobý účinek při pravidelné údržbě. Certifikovaný a zdravotně nezávadný - certifikát OEKO-TEX standard 100. Snímatelný a pratelný do 60 °C. Složení: 65% polyester, 35% bavlna, s úpravou silver guard, potah prošitý hrubou klimatizační výplní PES vláknem 300 gr/m2.Potah Medicott SilverPotah Medicott Silver


Certifikáty nezávadnosti použitých pěn a potahů


CertifikátCertifikátCertifikátCertifikát