KOLOS

DOPRAVA ZDARMA

Tropico, Flexifoam® a HR pěna, tuhost 4/5 (rozsah 1-5), nosnost: 200 kg, výška: 26 cm

More details

Dostupnost: Do 14 prac. dní

Cena s DPH:

8 790 Kč s DPH

Množství: ks

Informace k produktu
Tuhost4/5
Nosnost200 kg
Výška26 cm
Záruka6 let

 

Rozložení anatomických zón na matraci

 

Anatomické zóny 5

1. Zóna hlava: zlepšuje krevní oběh a předchází bolestem hlavy  
2. Zóna hrudník: uvolňuje zádové svalstvo  
3. Zóna pánev: umožňuje udržet pánev v přímce  
4. Zóna lýtka: podporuje ideální oběh krve
5. Zóna chodidla: zajišťuje odpočinek nohám aniž by došlo k tlaku na paty
DOPRAVA ZDARMA

Popis matrace

Tuhá, vzdušná, nelepená XXL matrace s vysokou maximální nosností až 200kg a stabilitou konstrukce v jemném potahu s kašmírovým vláknem.
Robustní, vysoká, oboustranná matrace s nelepeným spojem, přináší vzdušnost, odvod potu, hygienu a snadnou údržbu. Matrace má velmi vysokou tuhost a vysokou objemovou hmotnost studených a Flexifoam® pěn. Vnitřní pětizónová profilace optimalizuje podporu páteře a uvolňuje tělo během spánku. Nežádoucí protitlak je v nejvyšší možné míře omezen. Páteř má stabilní polohu i při vyšším zatížení.


Pěna Flexifoam® je nová, tepelně modifikovaná, kompaktní PUR pěna, která reprezentuje novou generaci polyuretanových pěn. Tato pěna vyniká svojí dlouhou životností, dobrou prodyšností, dokonalou elasticitou a tvarovou stálostí. Je charakteristická svojí houževnatostí a poskytuje skvělé ortopedické vlastnosti. Matrace s pěnou Flexifoam® mají podobné vlastnosti, jako matrace se studenou pěnou, proto dokáží udržet páteř ve správné anatomické poloze. Mají vysoký komfort ležení a konkurují i dražším materiálům. Je to dokonalá volba v poměru kvalita - cena. Tyto matrace je možné i mírně polohovat.


Studená pěna je dnes velmi rozšířeným a oblíbeným materiálem pro výrobu matrací. Jedná se o specifický druh polyuretanové pěny, která vzniká lisováním za studena. Vyniká svojí pružností, tvarovou stálostí, bodovou elasticitou a dlouhou životností. Její velikou výhodou je schopnost držet tvar a elasticky reagovat na tlak těla. Díky své prodyšnosti dokonale odvádí vlhkost, která vzniká při nadměrném pocení. Svou strukturou připomíná porézní houbu, takže v ní spolehlivě cirkuluje vzduch. Matrace ze studené pěny jsou vhodné i pro děti, jsou hygienicky nezávadné a nepřehřívají se. Vzhledem k uvedeným vlastnostem HR pěny, můžete mít doma tyto matrace bez známek opotřebení dlouhá léta.


     • Velmi vysoká tuhost, vysoká objemová hmotnost studených a Flexifoam® pěn.
     • Studená pěna – (strana HARD/HARD) – pěna vysoké objemové hmotnosti (45 kg/m3) a odrazové pružnosti zajišťuje pevnost, zvýšenou nosnost, odolnost a tuhé pohodlí.
     • Studená pěna – (strana MEDIUM/HARD) – pěna vysoké objemové hmotnosti (40 kg/m3) a velmi vysoké odrazové pružnosti zajišťuje pevnost, zvýšenou nosnost, odolnost a tužší pohodlí.
     • Studená pěna s vysokým stupněm tuhosti. Stabilní poloha páteře i při vyšším zatížení. Vnitřní pětizónová profilace - optimalizace podpory páteře a uvolnění těla.  Nežádoucí protitlak je v nejvyšší možné míře omezen.
     • Hřebenový zámek bez lepidel - dvě masivní ložné plochy pevně zapadají do středu jádra díky nelepenému zámku.
     • Luxusní potah s kašmírem je velice příjemný na dotek. Je snímatelný, dělitelný a pratelný do 60 °C.    • Uložení na lamelové rošty.  
    • Maximální nosnost do 200 kg.
    • Výška matrace cca 26 cm
    • Prodloužená záruka 6 let na jádro matrace
    • Testováno 100.000xDoba dodání:
Skladové matrace - dodání 7 pracovních dnů
Neskladové matrace – dodání cca 2 - 3 týdny

Uvedená doba dodání se může průběžně měnit dle dostupné výrobní a materiálové kapacity. Pro bližší termín dodání nás, prosím, kontaktujte emailem.Pro informace ohledně vhodného roštu klikněte zde.


Parametry matrace

materiál Flexifoam® a HR pěna
tuhosttuhost 4/5 (rozsah 1-5)
výška26 cm
nosnost200 kg
potah

Kašmír - snímatelný, pratelný na 60°C

uloženípevný lamelový rošt
baleníplná velikost
záruka6 let


Při objednání atypického rozměru je z důvodu zakázkové výroby vyžadována platba předem, nebo záloha v minimální výši 50 %. U atypických rozměrů je doba dodání 8 - 10 týdnů.

 

* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.Potah Kašmír

Hedvábně jemný potah Kašmír s vysokým podílem přírodních vláken. Díky vysokému podílu viskózy a kašmírového vlákna nabízí vynikající termoregulační schopnosti pro komfortní spánek a omezení pocení. Velice odolná, pevná a příjemně měkká látka s klimatizačním prošíváním navíc omezuje nabíjení statickou elektřinou pro klidný spánek.
Složení: 50% polyester, 48% viskóza, 1% kašmír.potah KašmírPotah Kašmír


Certifikáty nezávadnosti použitých pěn a potahů


CertifikátCertifikátCertifikátCertifikát