Přistýlka RENE LUX

Přistýlka RENE LUX View larger
Info ikona
Info ikona
Info ikona
Info ikona
Info ikona

Viscosense, VISCO pěna, tuhost 1 (rozsah 1-5), nosnost 130 kg, výška 6 cm

More details

Dostupnost: Do 14 prac. dní

Cena s DPH:

2 599 Kč s DPH

Množství: ks

Informace k produktu
Tuhost1
Nosnost130 kg
Výška6 cm
Záruka5 let

Popis matrace

Přistýlka Viscosense RENE LUX je určena pro všechny, kteří mají nejen problémy se spánkem, ale také pro ty, kterým již nevyhovuje stará matrace a chtějí zlepšit kvalitu svého spánku. Víme, že základem regenerace těla během noci je uvolnění páteře v její přirozené poloze. Přistýlku Viscosense Rene Lux můžete položit na jakoukoliv starou nebo novou matraci pro zmírnění tlaku a zvýšení pohodlí. Přistýlka Rene Lux se přizpůsobuje tělu a poskytuje oporu páteři. Tato přístýlka je vhodná také například na chalupu nebo do karavanu. Je také ideální pro kempování a spaní ve stanu. Přistýlka Rene Lux je vyrobena ze 100% paměťové VISCO pěny. Je opatřena kvalitním snímatelným a pracím potahem.


Líná pěna je moderním a v současné době velmi žádaným materiálem, který je vyroben z přizpůsobivého, visco - elastického materiálu. Tato pěna se výborně přizpůsobuje tělu a je úžasně tvárná. Jedná se o unikátní typ polyuretanové pěny s otevřenou buněčnou strukturou, která mění svoji tvrdost v závislosti na teplotě. Při kontaktu s tělesným teplem měkne a dokonale se přizpůsobí lidskému tělu. Je odolná vůči prachovým roztočům a bakteriím, kteří nemají rádi umělé materiály, proto se v těchto matracích neusazují. Je tedy vhodná i pro alergiky. Paměťová pěna má vysokou hustotu a tedy i životnost.

 

Na samostatnou přistýlku se nevztahuje doprava zdarma. Dopravné pro tuto akci činí 199,- Kč. Dopravné se neúčtuje při osobním odběru ve Zlíně.

 

Parametry matrace

materiálVISCO pěna
tuhost1 (rozsah 1-5)
výška
6 cm
nosnost130 kg
potahAloe Vera, Aloe Vera Plus - snímatelný, pratelný na 60°C
uloženína starou matraci, zem, válendu
balenívakuově baleno
záruka5 let


Při objednání atypického rozměru je z důvodu zakázkové výroby vyžadována platba předem, nebo záloha v minimální výši 50 %.

 

* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.

Potah Aloe Vera

Kvalitní standardní potahová látka s unikátní kombinací vláken ošetřených bylinkovým extraktem rostlin Aloe Vera. Výtažky z Aloe Vera se vyznačují antibakteriálními, antibiotickými a jinak pozitivními účinky v oblasti lidského zdraví. Podporuje imunitní systém a pomáhá chránit před bakteriemi a viry.
Potah obsahuje speciální ochranu, která snižuje žmolkování od prostěradla.
Potah není prošitý a je vhodný i pro alergiky, vybaven je zipsem, je tedy snímatelný a pratelný až na 60°C.
Složení: 99% polyester, 1% PA. Gramáž látky 180g/m2
Potah má certifikaci ÖkoTex.

 

 

potah Aloe Verapotah Aloe Vera

Potah Aloe Vera Plus


Jedinečná potahová látka s unikátní kombinací vláken ošetřených bylinkovým extraktem rostlin Aloe Vera. Výtažky z Aloe Vera se vyznačují antibakteriálními, antibiotickými a jinak pozitivními účinky v oblasti lidského zdraví. Podporuje imunitní systém a pomáhá chránit před bakteriemi a viry.
Potah má speciální ochranu, která snižuje žmolkování od prostěradla.
Potah je prošitý rounem a je na něm všitý oblíbený vzor. Vhodný i pro alergiky, vybaven zipsem, je tedy snímatelný a pratelný až na 60°C. Složení: 99% polyester, 1% PA.
Gramáž látky 180g/m2. Prošev rounem 80g/m2.
Potah má certifikaci ÖkoTex.

 

 

potah Aloe Vera Prošitý

 

Certifikáty nezávadnosti použitých pěn a potahů


CertifikátCertifikátCertifikátCertifikát