OUTLAST WELLNESS přikrývka

OUTLAST WELLNESS přikrývka View larger
Info ikona

Klinmam, povrchová úprava: 100% česaná perkálová bavlna, náplň: 4-kanálkové duté vlákno Fiber Loft Termoregulační materiál Outlast®, záruka 2 roky

More details

Dostupnost: Do 14 prac. dní

Cena s DPH:

3 490 Kč s DPH

Množství: ks

Informace k produktu
Záruka2 roky

Doprava samostatné přikrývky 99,-.


POPIS PŘIKRÝVKY:

Lůžkoviny Outlast Wellness obsahují jedinečnou technologii, která byla původně vyvinuta pro vesmírné lety NASA. To samo o sobě svědčí o skvělé termoregulaci, která byla přenesena z vesmíru přímo do vaší ložnice. Lůžkoviny se aktivně starají o vyrovnání teploty ve vaší posteli a vám tak nebude v noci ani chladno ani teplo. Zároveň přináší vynikající odvod potu. Ze spánku tak nebudete neustále buzeni a můžete si užít klidný a hlubší spánek. 

Spirálové vlákno obsažené uvnitř lůžkovin se výborně stará o lehkost a nadýchanost. Přikrývka se nesléhá, ale zůstává stále krásně měkká a nadýchaná. 

Speciální prošití přikrývky kopíruje vaše tělo při ležení a obklopuje vás ze všech stran pro lepší izolaci a větší komfort při spánku. Přírodní materiál bavlna se saténovým nádechem vás navíc příjemně obejme.

 

Klíčové vlastnosti

• Až o 20 % nadýchanější přikrývka
• Nesléhavost a dlouhá životnost
• Příjemný 100% bavlněný perkál
• Termoregulační materiál Outlast® omezující pocení

 
Lůžkoviny se vyznačují výborným odvodem vlhkosti a vysokou savostí a výbornými termoregulačními schopnostmi, udržují optimální teplotu v lůžku.Lůžkoviny jsou ideální volbou pro alergiky.
Materiál vyvinutý k ochraně kosmonautů před teplotními výkyvy. OUTLAST® Thermocules™, z kterých je tento materiál vytvořený, pracují na základě optimální teploty těla. Přebytečné teplo absorbují a vrací jej zpět, když okolní teplota klesá.
Lůžkoviny je možné prát při max. teplotě 60°C.

 

PARAMETRY PŘIKRÝVKY:

materiál 100% česaná perkálová bavlna
náplň
4-kanálkové duté vlákno Fiber Loft Termoregulační materiál Outlast®
záruka2 roky


Některé obrázky mohou být pouze ilustrační.