Nakoupilo přes 15000 spokojených zákazníků.

ELEGANCE WELLNESS přikrývka

Provedení :

Velikost přikrývky :

Dostupnost: Do 14 prac. dní


 
Cena bez DPH 1 893 Kč
Cena s DPH 2 290 Kč
Měsíční splátka 229 Kč

 
 

Doprava samostatné přikrývky 99,-.


POPIS PŘIKRÝVKY:

Lůžkoviny Elegance Wellness jsou díky svým vlastnostem, ideální volbou pro širokou škálu uživatelů. Uvnitř přikrývky se nachází speciální spirálové vlákno, které díky svému jedinečnému provedení udržuje přikrývku a stále příjemně nadýchané, lehké a zároveň hřejivé. 

Náplň lůžkovin je antialergenní a je tak skvělou volbou i pro alergiky. Přikrývka i polštář jsou prošity tak, aby si při běžném užívání i během praní drželi stále svůj tvar a nadýchanost. Tím je zajištěna i dlouhá životnost těchto lůžkovin. Údržba snad již nemůže být lehčí. Vyprat je můžete až na 60° pro nezaměnitelný pocit čistoty. 

Lůžkoviny Elegance Wellness jsou vyrobeny z přírodního materiálu - bavlny se saténovým efektem, která výborně odvádí vlhkost. Nehrozí vám tedy, že se budete v noci budit zpocení. Naopak si budete moct vychutnat ničím nerušený spánek v příjemném saténovém objetí lůžkovin.

 

Klíčové vlastnosti

• Až o 20 % nadýchanější přikrývka
• Nesléhavost a dlouhá životnost
• 100% saténová bavlna příjemná na omak

 
Lůžkoviny jsou ideální volbou pro alergiky a jsou vyrobené z čistě přírodních materiálů.
Lůžkoviny se vyznačují neobyčejnou lehkostí při zachování vysoké hřejivostí. Díky vláknům s nízkou hmotností, ale vysokou plnící schopností a vynikající hřejivostí jsou lůžkoviny příjemné a nadýchané.
Lůžkoviny je možné prát při max. teplotě 60°C.

 

 

PARAMETRY PŘIKRÝVKY:

materiál: 100% česaná bavlna v saténové vazbě
náplň:
4-kanálkové duté vlákno Fiber Loft
záruka: 2 roky


Některé obrázky mohou být pouze ilustrační.

Při objednání atypického rozměru je z důvodu zakázkové výroby vyžadována záloha, nebo platba předem v minimální výši 50 %.