Nakoupilo přes 15000 spokojených zákazníků.

OUTLAST WELLNESS polštář

Velikost polštáře :

Dostupnost: Do 14 prac. dní


 
Cena bez DPH 1 727 Kč
Cena s DPH 2 090 Kč
Měsíční splátka 209 Kč

 
 

Doprava samostatného polštáře 99,-.

 

POPIS POLŠTÁŘE:

Lůžkoviny Outlast Wellness obsahují jedinečnou technologii, která byla původně vyvinuta pro vesmírné lety NASA. To samo o sobě svědčí o skvělé termoregulaci, která byla přenesena z vesmíru přímo do vaší ložnice. Lůžkoviny se aktivně starají o vyrovnání teploty ve vaší posteli a vám tak nebude v noci ani chladno ani teplo. Zároveň přináší vynikající odvod potu. Ze spánku tak nebudete neustále buzeni a můžete si užít klidný a hlubší spánek. 

Polštáře Outlast Wellness nesléhají, ale zůstávají stále krásně měkké a nadýchané a mají velmi dlouhou životnost, která je u polštáře ještě podpořena dvojitým povlakem. Ten lze lehce sundat a vyprat, aniž byste prali celý polštář. Povlak chrání jádro polštáře před nečistotami pro pocit čistoty a svěžesti ve vaší posteli. 

 

Klíčové vlastnosti

• Nesléhavost a dlouhá životnost
• Dvojitý povlak polštáře mnohonásobně zvyšující životnost
• Možnost regulace výšky polštáře pro ideální pohodlí
• Příjemný 100% bavlněný perkál
• Termoregulační materiál Outlast® omezující pocení

 

Lůžkoviny se vyznačují vysokou savostí a výbornými termoregulačními schopnostmi, udržují optimální teplotu v lůžku a jsou ideální volbou pro alergiky. Lůžkoviny se vyznačují neobyčejnou lehkostí při zachování vysoké hřejivostí. Díky vláknům s nízkou hmotností, ale vysokou plnící schopností a vynikající hřejivostí jsou lůžkoviny příjemné a nadýchané.

Materiál vyvinutý k ochraně kosmonautů před teplotními výkyvy. OUTLAST® Thermocules™, z kterých je tento materiál vytvořený, pracují na základě optimální teploty těla. Přebytečné teplo absorbují a vrací jej zpět, když okolní teplota klesá.

Lůžkoviny je možné prát při max. teplotě 60°C.

 

PARAMETRY POLŠTÁŘE:  

materiál: 100% česaná perkálová bavlna, 50% polyesterové kuličky, 50% polyuretanové tyčinky
váha výplně:
1200 g
záruka: 2 roky


Některé obrázky mohou být pouze ilustrační.

Při objednání atypického rozměru je z důvodu zakázkové výroby vyžadována záloha, nebo platba předem v minimální výši 50 %.