Nakoupilo přes 15000 spokojených zákazníků.
platitipti


Hotel programDodáme levnějšíyoutubepetronela.cool


VISCOSENSE COMFORT

Potah matrace :

Rozměr matrace :

Dostupnost: Do 10 prac. dní


 
Původní cena 9 998 Kč
Cena s DPH 5 999 Kč
Měsíční splátka 600 Kč

Zde jsou videa matrace pro lepší orientaci ...

  • Viscosense Comfort
 
 

POPIS MATRACE

Unikátní česká ortopedická matrace Viscosense Comfort Vám zajistí hluboký a klidný spánek a díky tomu dokonalý odpočinek a celkovou regeneraci Vašeho organismu.
Díky svému složení, optimální tuhosti, výšce a sedmi anatomickým zónám je matrace vhodná pro širokou škálu zákazníků.
Ložnou plochu matrace tvoří paměťová pěna, která výborně kopíruje tvar těla, snižuje protitlak na klouby a ideálně podepírá člověka při spánku v téměř jakékoliv poloze.
Pod paměťovou pěnou se nachází vrstva moderní luxusní latexové pěny PANTERA®. Tato pěna je pro svou kvalitu, vlastnosti a životnost používaná pro výrobu luxusních matrací především v západní Evropě. U nás ji vzhledem k vysoké ceně a nízkému povědomí zákazníků většina výrobců nepoužívá. Jedná se o nejvyšší třídu z kategorie takzvaných HR pěn. Pěna PANTERA® je vysoce kvalitní studená HR pěna s přírodním kaučukem. Pěna PANTERA® vyniká především svojí vynikající bodovou elasticitou, vysokou hustotou, velmi dlouhou životností a skvělou prodyšností. V kombinaci s vrstvou paměťové pěny jde o ideální ložnou plochu.
Jako podklad těchto dvou moderních pěn je použita odolná studená HR pěna vysoké hustoty, která je profilována do 7 anatomických zón. Studená pěna vyniká svojí prodyšností, tvarovou stálostí, pružností a vysokou nosností. Studená pěna sama o sobě se používá pro výrobu velmi kvalitních až luxusních matrací.

 

ROZLOŽENÍ ANATOMICKÝCH ZÓN NA MATRACI

7 anatomických zón

 

PARAMETRY MATRACE

materiál VISCO, HR a Pantera pěna 
tuhost 3 (z rozsahu 1-5)
výška jádra 20 cm
nosnost 140 kg
potah: Magnetoterapia Plus, Polar - snímatelný, pratelný na 60°C
doporučené uložení pevný nebo polohovací lamelový rošt, pevné desky
balení vakuově baleno
záruka 7 letPOTAHY NA VÝBĚR

MagnetoTerapia Plus

Jedinečná potahová látka prošitá moderním vzorem s unikátní kombinací vláken ošetřených bylinným extraktem rostlin Aloe Vera, s vetkanými magneticky aktivními vlákny. Výtažky z Aloe Vera se vyznačují protizánětlivými,antibakteriálními, antibiotickými i jinak pozitivními účinky v oblasti lidského zdraví.
Magnetoterapie má protizánětlivý a protibolestivý účinek, způsobuje roztažení cév,uvolňuje svalové napětí.
Potah je prošitý 80g PES rounem a je vhodný pro alergiky, je opatřen zipem a je pratelný na 60 °C.Složení: 100% Polyester.

 

Potah MagnetoTerapia Plus Potah MagnetoTerapia Plus

 

 

Polar

Potah je zhotoven z kvalitního jemného a pružného materiálu. Látka Polar je optimální pro využití k výrobě potahů matrací. Materiál je vhodný pro alergiky. Potah je možno prát na 60 °C. Složení: 60% Polyester, 40% Bavlna.

 

Potah Polar Potah Polar

 

 

CERTIFIKÁTY

osvědčení ITC osvědčení ITC osvědčení ITCPři objednání atypického rozměru je z důvodu zakázkové výroby vyžadována záloha, nebo platba předem v minimální výši 50 %.

Některé obrázky mohou být pouze ilustrační.


 

Mohlo by Vás také zajímat