Nakoupilo přes 15000 spokojených zákazníků.

LATEX 7

Potah matrace :

Rozměr matrace :

Dostupnost: Do 14 prac. dní


 
Původní cena 6 332 Kč
Cena s DPH 5 699 Kč
Měsíční splátka 570 Kč

 
 

POPIS MATRACE

Luxusní, vysoce kvalitní latexová matrace LATEX 7 je charakteristická vynikající elasticitou a tvarovou stálostí.

Latex se vyznačuje vysokou bodovou elasticitou, čímž matrace poskytuje ideální oporu celému tělu. Je to tvarově stálý, poddajný a zároveň odolný materiál. Má antibakteriální a antialergické vlastnosti. Nevýhodou tohoto materiálu je slabá cirkulace vzduchu, což se řeší jeho perforací, proto je matrace celá děravá (má odvzdušňovací kanálky). Díky perforaci matrace dobře odvětrává, je dostatečně vzdušná a má tedy optimální hygienické vlastnosti. V těchto matracích se nedrží roztoči, bakterie, ani žádné další mirkoorganismy. Latex je víceméně přírodní materiál, proto nezapáchá a má dlouhou životnost. Čistě latexová matrace je měkčí, až středně tuhá. Vyšší tuhost můžeme matraci dodat např. použítím kokosového vlákna.

Díky otevřené buněčné struktuře a vysoké hustotě latexu zaručuje dokonalé vykopírování nerovností těla, výborný odvod vlhkosti a vyšší životnost oproti ostatním pěnám. Jádro je rozděleno do SEDMI zón, které odpovídají rozložení hmotnosti lidského těla při spánku a zajišťují uživateli tu nejideálnější měkkost a správnou polohu páteře při spánku každému uživateli.
Výška je 14-16 cm dle zvoleného potahu. Matrace je dokonale polohovatelná i na elektrickém roštu. Díky prevenci proti otlakům je vhodná pro dlouhodobě upoutané na lůžko.

 

 

ROZLOŽENÍ ANATOMICKÝCH ZÓN NA MATRACI

7 anatomických zón

 

PARAMETRY MATRACE

materiál Latex
tuhost 2,5 (z rozsahu 1-5)
výška jádra 14 cm
nosnost 130 kg
potah Aloe Vera, Aloe Vera Plus - snímatelný, pratelný na 60°C
doporučené uložení pevný nebo polohovací lamelový rošt, pevné desky
balení vakuově baleno
záruka 5 let


POTAHY NA VÝBĚR

Aloe Vera

Kvalitní standardní potahová látka s unikátní kombinací vláken ošetřených bylinkovým extraktem rostlin Aloe Vera. Výtažky z Aloe Vera se vyznačují antibakteriálními, antibiotickými a jinak pozitivními účinky v oblasti lidského zdraví. Podporuje imunitní systém a pomáhá chránit před bakteriemi a viry.
Potah obsahuje speciální ochranu, která snižuje žmolkování od prostěradla.
Potah není prošitý a je vhodný i pro alergiky, vybaven je zipsem, je tedy snímatelný a pratelný až na 60°C.
Složení: 99% polyester, 1% PA. Gramáž látky 180g/m2
Potah má certifikaci ÖkoTex.

 

Aloe Vera Aloe Vera


 

Aloe Vera Plus

Jedinečná potahová látka s unikátní kombinací vláken ošetřených bylinkovým extraktem rostlin Aloe Vera. Výtažky z Aloe Vera se vyznačují antibakteriálními, antibiotickými a jinak pozitivními účinky v oblasti lidského zdraví. Podporuje imunitní systém a pomáhá chránit před bakteriemi a viry.
Potah má speciální ochranu, která snižuje žmolkování od prostěradla.
Potah je prošitý rounem a je na něm všitý oblíbený vzor. Vhodný i pro alergiky, vybaven zipsem, je tedy snímatelný a pratelný až na 60°C. Složení: 99% polyester, 1% PA.
Gramáž látky 180g/m2. Prošev rounem 80g/m2.
Potah má certifikaci ÖkoTex.

 

Aloe Vera Plus Potah Aloe Vera Plus


 

 

CERTIFIKÁTY

osvědčení ITC osvědčení ITC osvědčení ITC

 

Při objednání atypického rozměru je z důvodu zakázkové výroby vyžadována záloha, nebo platba předem v minimální výši 50 %.

Některé obrázky mohou být pouze ilustrační.