Nakoupilo přes 15000 spokojených zákazníků.

BAMBINO LATEX

Potah matrace :

Rozměr matrace :

Dostupnost: Do 3 - 7 prac. dní


 
Cena bez DPH 1 900 Kč
Cena s DPH 2 299 Kč
Měsíční splátka 230 Kč

 
 

POPIS MATRACE

Dětská matrace Bambino Latex je vyrobena z vysoce kvalitní a elastické studené pěny a latexu.  Oba tyto materiály se vyznačují výbornou pružností, vzdušností a tvarovou stálostí. Díky těmto vlastnostem zaručí zdravý a klidný spánek těch nejmenších. Tato 8-centimetrová matrace je oboustranně použitelná a její tuhost lze měnit pouhým otočením. Matrace je  nelepená a její potah je opatřen zipem pro snadné praní a údržbu.

 

PARAMETRY MATRACE

materiál HR pěna, latex
tuhost 2/4 (z rozsahu 1-5)
výška 8 cm
potah matrace Tencel - snímatelný, možno prát na 60°C
uložení lamelový rošt
záruka 3 roky


POTAH

Tencel

Matrace je vybavená oblíbeným potahem s extrakty z aloe vera. Potah je příjemně měkký se schopností regenerace pokožky lidského těla. Vlastnosti této látky zaručují dostatečnou hygienu lůžka. Potah je navíc odzipsovatelný, antibakteriální a pratelný do 60 °C. Potah obdržel označení OEKO-TEX standart, který zaručuje jeho zdravotní nezávadnost. Prošití s klimatizační výplní - PES vláknem 250 gr/m2, zabezpečuje potřebné provzdušnění matrace a rychlejší vysušení lůžka.

 

Potah Tencel Potah TencelCERTIFIKÁTY

Klinické hodnocení Oeko-tex Oeko-texOeko-tex

 

Při objednání atypického rozměru je z důvodu zakázkové výroby vyžadována záloha, nebo platba předem v minimální výši 50 %.


Některé obrázky mohou být pouze ilustrační.