Nakoupilo přes 15000 spokojených zákazníků.

FLORA BIO PLUS

Potah matrace :

Rozměr matrace :

Dostupnost: Do 5 - 10 prac. dní


 
Původní cena 5 340 Kč
Cena s DPH 4 699 Kč
Měsíční splátka 470 Kč

 
 

POPIS MATRACE:

Extra pohodlná matrace z elastické BIO pěny a HR pěny se speciálním odvětrávacím systémem, který zabraňuje přehřátí organismu a tím zvyšuje komfort počas spánku. Tato bezzónová matrace je velmi vhodná pro děti.

 

BIO pěna má vlastnosti studené pěny, kde jsou suroviny vyráběné z ropy nahrazené přírodními oleji. Díky tomu přispívá k ekologii a šetří ekosystém.
PUR pěna patří mezi základní materiály při výrobě matrací. Tento materiál je antialergický, tzn. že nepodporuje výskyt roztočů, bakterií a plísní. Matrace z PUR pěny mají dobré ortopedické vlastnosti, jsou pružné, mají vysokou tvarovou stálost a dlouhou životnost.

 

Studená pěna je dnes velmi rozšířeným a oblíbeným materiálem pro výrobu matrací. Jedná se o specifický druh polyuretanové pěny, která vzniká lisováním za studena. Vyniká svojí pružností, tvarovou stálostí, bodovou elasticitou a dlouhou životností. Její velikou výhodou je schopnost držet tvar a elasticky reagovat na tlak těla. Díky své prodyšnosti dokonale odvádí vlhkost, která vzniká při nadměrném pocení. Svou strukturou připomíná porézní houbu, takže v ní spolehlivě cirkuluje vzduch. Matrace ze studené pěny jsou vhodné i pro děti, jsou hygienicky nezávadné a nepřehřívají se. Vzhledem k uvedeným vlastnostem HR pěny, můžete mít doma tyto matrace bez známek opotřebení dlouhá léta.

 

Kokosová vrstva je vyrobená z přírodních vláken kokosové palmy, resp. ze skořápek kokosových ořechů. Používá se na zpevnění matrace, zvyšuje nosnost, odolnost, přirozenou tuhost a má výborné ortopedické a hygienické vlastnosti. Kokosová vlákna jsou odolná proti houbám, bakteriím, vlhkosti a hnilobě. Přirozeným způsobem odvádí vlhkost vyloučenou lidským tělem. Matrace s kokosovým vláknem jsou vhodné především pro ty, kteří preferují tvrdší matrace, nebo pro alergiky či astmatiky. Kokosové vlákno zvyšuje nosnost matrace, takže vyhoví i vyšším váhovým kategoriím.

 

 

 

    • matrace rozdílné tuhosti díky použití přírodní kokosové vrstvy
    • velmi vhodná pro děti
    • doporučený rošt lamelový
    • standardní vyhotovení v potahu – Aloe Vera
    • BIO pěna 40 kg/m3, PUR pěna 28 kg/m3, HR pěna 38 kg/m3, kokosová vrstva 1300 gr/m2

 

Tato matrace není vhodná na polohovatelné rošty.

 

 

 

PARAMETRY MATRACE:

materiál: BIO, HR a PUR pěna, kokosová vrstva
tuhost matrace: 3/4 (z rozsahu 1-5)
výška: 16 cm
nosnost matrace: 120 kg
potah matrace: Aloe vera - snímatelný, pratelný na 60°C
doporučené uložení: lamelový rošt
záruka: 3 roky
   POTAH:

Aloe vera:

Matrace je vybavená oblíbeným potahem s extrakty z aloe vera. Potah je příjemně měkký se schopností regenerace pokožky lidského těla. Vlastnosti této látky zaručují dostatečnou hygienu lůžka. Potah je navíc odzipsovatelný, antibakteriální a pratelný do 60 °C. Potah obdržel označení OEKO-TEX standart, který zaručuje jeho zdravotní nezávadnost. Prošití s klimatizační výplní - PES vláknem 250 gr/m2, zabezpečuje potřebné provzdušnění matrace a rychlejší vysušení lůžka.

 

 

 

 

 

Při objednání atypického rozměru je z důvodu zakázkové výroby vyžadována platba předem, nebo záloha v minimální výši 50 %.

Některé obrázky mohou být pouze ilustrační.