Latexová matrace MELICA

Latexová matrace MELICA View larger
Info ikona
Info ikona
Info ikona
Info ikona
Info ikona

DOPRAVA ZDARMA, Ahorn, Latex, PUR pěna, tuhost: 3 (rozsah 1-5), nosnost: 120 kg, výška: 19 cm

More details

Dostupnost: Do 5 - 15 prac. dní

Cena s DPH:

7 217 Kč s DPH

Množství: ks

Informace k produktu
Tuhost3
Nosnost120 kg
Výška19 cm
Záruka2 roky

DOPRAVA ZDARMA


Popis matrace

Nemůžete se rozhodnout mezi latexovou a pěnovou matrací? Řešením je sendvičová matrace Melica, která propojuje výhody přírodního latexu a kvalitní pěny. Vnější latexová vrstva poskytuje měkké spaní, zatímco středová část zajišťuje dostatečnou oporu těla.


Latex se vyrábí z kůry kaučukovníku a potom, jakmile se provzdušní, vytváří poddajný materiál skládající se z miliard otevřených buněk spojených mikrovlákny. Má výborné ergonomické a elastické vlastnosti. Latex se vyznačuje vysokou bodovou elasticitou, čímž matrace poskytuje ideální oporu celému tělu. Je to tvarově stálý, poddajný a zároveň odolný materiál. Má antibakteriální a antialergické vlastnosti. Nevýhodou tohoto materiálu je slabá cirkulace vzduchu, což se řeší jeho perforací, proto je matrace celá děravá (má odvzdušňovací kanálky). Díky perforaci matrace dobře odvětrává, je dostatečně vzdušná a má tedy optimální hygienické vlastnosti. V těchto matracích se nedrží roztoči, bakterie, ani žádné další mirkoorganismy. Latex je víceméně přírodní materiál, proto nezapáchá a má dlouhou životnost. Čistě latexová matrace je měkčí, až středně tuhá. Vyšší tuhost můžeme matraci dodat např. použítím kokosového vlákna.


PUR pěna patří mezi základní materiály při výrobě matrací. Tento materiál je antialergický, tzn. že nepodporuje výskyt roztočů, bakterií a plísní. Matrace z PUR pěny mají dobré ortopedické vlastnosti, jsou pružné, mají vysokou tvarovou stálost a dlouhou životnost. Jelikož má PUR pěna nižší vzdušnost a hůře odvětrává, nejsou tyto matrace vhodné do vlhčího prostředí a na pevný podklad (pevná deska). Z tohoto důvodu se matrace pokládají nejlépe na lamelové rošty, pevná deska naopak životnost matrace z této pěny snižuje.


Tato matrace je vhodná i na polohovací lamelové rošty.


Pro informace ohledně vhodného roštu klikněte zde.Parametry matrace

materiál
Latex, PUR pěna
tuhost3 (z rozsahu 1-5)
výška
19 cm
nosnost120 kg
potahAloe Vera - snímatelný, pratelný
uloženípevný lamelový nebo polohovací lamelový rošt
balenívakuově baleno
záruka2 roky


Z důvodu zakázkové výroby je u této matrace vyžadována platba předem, nebo záloha v minimální výši 50 %. Uvedenou matraci není možné z důvodu zakázkové výroby vyměnit, nebo vrátit.

 

* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.