Nakoupilo přes 15000 spokojených zákazníků.
platitipti


Hotel programDodáme levnějšíyoutubepetronela.cool


JITKA 1+1

Potah matrace :

Rozměr matrace :

Dostupnost: Do 10 prac. dní


 
Původní cena 7 745 Kč
Cena s DPH 5 499 Kč
Měsíční splátka 550 Kč

Zde jsou videa matrace pro lepší orientaci ...

  • Jitka
 
 

POPIS MATRACE

Matrace s taštičkovou pružinou, jsou špičkou mezi pružinovými matracemi. Taštičková matrace obsahuje velké množství na sobě nezávislých pružinek různých tuhostí (pod rameny měkčí), které jsou samostatně baleny v pouzdrech z netkané textilie, což umožňuje matraci ideálně zkopírovat a podepřít tělo ležícího člověka. Z obou stran této matrace je použita velmi kvalitní PUR pěna. tato matrace má na každé straně odlišnou tuhost. Díky tomuto složení je matrace vhodná pro širokou škálu uživatelů. Matrace je vhodná na lamelový rošt bez polohování nebo na pevnou podložku.

 

Nabízené rozměry lze libovolně kombinovat.

Nabídka zahrnuje 2 kusy matrací.


ROZLOŽENÍ ANATOMICKÝCH ZÓN NA MATRACI

7 anatomických zón

 

PARAMETRY MATRACE

materiál PUR pěna, taštičková pružina
tuhost 3/3,5 (z rozsahu 1-5)
výška jádra 20 cm
nosnost 130 kg
potah Chloe aktiv, Medicott Silver - snímatelný, pratelný na 60°C
doporučené uložení pevný deskový nebo lamelový rošt
balení plná velikost
záruka 5 let


POTAHY NA VÝBĚR

Chloe Aktiv

Potah matrace je sněhově bílý a na dotek velmi příjemný. Je vhodný pro lidi s citlivou pokožkou, navíc je antibakteriální, antiroztočový, odzipsovatelný a pratelný do 60 °C. Kvalitní potah je prošit klimatizační výplní s PES vláknem 200 gr/m2 a certifikován OEKO-TEX standard, který zaručuje jeho zdravotní nezávadnost.

 

Potah Chloe Aktiv Potah Chloe AktivPotah Medicott Silver:

Vysoce kvalitní potah Medicott s úpravou silver guard se řadí mezi nejlepší potahy na trhu. Svým složením, účinnou složkou Medicott zabraňuje tvorbě a usazování roztočů a plísní. Potah vynikající antibakteriální účinky, které jsou dosaženy bez přídavku chemických látek. Potah má dlouhodobý účinek při pravidelné údržbě. Certifikovaný a zdravotně nezávadný - certifikát OEKO-TEX standard 100. Snímatelný a pratelný do 60 °C. Složení: 65% polyester, 35% bavlna, s úpravou silver guard, potah prošitý hrubou klimatizační výplní PES vláknem 300 gr/m2.

 

potah Medicott potah Medicott

 

Při objednání atypického rozměru je z důvodu zakázkové výroby vyžadována záloha, nebo platba předem v minimální výši 50 %.

Některé obrázky mohou být pouze ilustrační.


 

Mohlo by Vás také zajímat