Nakoupilo přes 15000 spokojených zákazníků.

KLASIK PLUS 1+1

Potah matrace :

Rozměr matrace :

Dostupnost: Do 7 - 14 prac. dní


 
Původní cena 10 636 Kč
Cena s DPH 4 999 Kč
Měsíční splátka 500 Kč

 
 

Popis matrace

Sendvičová matrace s oboustrannou 7 zónovou různě tuhou profilací kvalitní PUR pěny v kombinací s kvalitním jádrem PUR pěny pro lepší vyztužení matrace.
Oboustranně použitelná a cenově výhodná zdravotní matrace, která povrch matrace tvarovaný oboustranně do nopů, které zlepšují prokrvení pokožky a uvolňují svalstvo během spánku.

PUR pěna patří mezi základní materiály při výrobě matrací. Tento materiál je antialergický, tzn. že nepodporuje výskyt roztočů, bakterií a plísní. Matrace z PUR pěny mají dobré ortopedické vlastnosti, jsou pružné, mají vysokou tvarovou stálost a dlouhou životnost. Jelikož má PUR pěna nižší vzdušnost a hůře odvětrává, nejsou tyto matrace vhodné do vlhčího prostředí a na pevný podklad (pevná deska). Z tohoto důvodu se matrace pokládají nejlépe na lamelové rošty, pevná deska naopak životnost matrace z této pěny snižuje. PUR pěna má velmi nízkou hmotnost, proto se s ní snadno manipuluje. Tyto matrace se hodí jak na příležitostné, tak na každodenní spaní s ohledem na nižší cenu.Složení:
PUR 7 zón profil 28 kg / m3, PUR jádro 28 kg / m3, PUR 7 zón profil 30 kg / m3

 

 

Tato matrace je vhodná na pevné, i polohovací rošty.

 

 

Rozměry lze libovolně kombinovat.

Nabídka zahrnuje 2 kusy matrací.

 

 

ROZLOŽENÍ ANATOMICKÝCH ZÓN NA MATRACI

7 anatomických zón

 

PARAMETRY MATRACE

materiál PUR pěn
tuhost 3/4 (z rozsahu 1-5)
výška jádra 16 cm
nosnost 120 kg
potah Prima, Chloe Aktiv - snímatelný, pratelný na 60°C
doporučené uložení pevný nebo polohovací lamelový rošt
balení

vakuově baleno

záruka 3 roky

 

 

POTAHY NA VÝBĚR

Prima

Potah matrace je zhotoven z kvalitní a pružné neprošívané látky. Potah Prima je vhodný pro alergiky. Potah je opatřen zipem a je pratelný na 60 °C. Složení: 100% Polyester.

 

Potah Prima Potah Prima

 

 

Chloe Aktiv

Potah matrace je sněhově bílý a na dotek velmi příjemný. Je vhodný pro lidi s citlivou pokožkou, navíc je antibakteriální, antiroztočový, odzipsovatelný a pratelný do 60 °C. Kvalitní potah je prošit klimatizační výplní s PES vláknem 200 gr/m2 a certifikován OEKO-TEX standard, který zaručuje jeho zdravotní nezávadnost.

 

Potah Chloe Aktiv Potah Chloe Aktiv

 

 

 

Při objednání atypického rozměru je z důvodu zakázkové výroby vyžadována platba předem, nebo záloha v minimální výši 50 %.

 

* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.

 

 

Mohlo by Vás také zajímat