Nakoupilo přes 15000 spokojených zákazníků.

Jak si vybrat kvalitní matraci?

Jedni odborníci doporučují pouze tvrdé matrace, pro dobré spaní a zdravá záda. Druzí zase preferují paměťovou pěnu, která je velmi kvalitní a přizpůsobí se záhybům těla. Třetí vyzdvihují přírodní materiály, kde není ani špetka škodlivých látek. A teď babo raď.

Kdo se v téhle džungli názorů a rad má vyznat? Jednotný názor na výběr matrace neexistuje. Nemusíme hned věřit všemu jen proto, že to řekl odborník. Je pravda, že znalců je všude plno. Nejlepší by bylo, aby každý měl svého experta na zdravý spánek, který by mu poradil, co je pro něj nejlepší. Zda ortopedická či zdravotní matrace.

Je třeba vzít v úvahu Vaši váhu a míry, případně polohy při spánku. Důležitý je také podklad. Je také podstatný rozdíl zda je matrace položena na pevném lamelovém, polohovacím lamelovém či motorovém lamelovém roštu, případně zda raději nezvolit pevnou desku. Jednomu rádci však můžeme plně důvěřovat. Vždy nám řekne, co zrovna potřebujeme: je to naše vlastní tělo. My víme, na jaké matraci se nejlépe vyspíme a co nám vyhovuje. Sami nejlíp známe, v jaké poloze spíme a zda upřednostňujeme měkčí či tvrdší ležení. A budeme-li se zároveň řídit několika základními pravidly, která platí skutečně pro všechny bez rozdílu, vybereme si tu správnou kvalitní matraci.

V naší prodejně ve Zlíně, si můžete přijít vyzkoušet kvalitní zdravotní matrace a kdybyste si i tak nevěděli rady, naši kvalifikovaní prodejci Vám rádi poradí. Širokou nabídku matrací za hubičku nabízíme i na e-shopu, kde si určitě vyberete.