Nakoupilo přes 15000 spokojených zákazníků.

Matrace na míru

Máte atypickou postel a potřebujete vyrobit matraci na míru? Obraťte se na nás.

Jsme schopni dodat téměř každou matraci Vámi požadované délky a šířky. Téměř z toho důvodu, že ne všechny druhy matrací jsou vhodné pro výrobu atypického rozměru. Jedná se o matrace taštičkové a pružinové, u nichž se vyskytují problémy s většími velikostmi tj. nad základní rozměr 200x180 cm. Jelikož jsou tyto matrace vyrobeny z pružin v případě pružinových matrací a pružinek zašitých do taštiček u taštičkových matrací, nesmí docházet k jejich ohýbání, aby se nepoškodily.

Dopravit takovou velkou matraci je už mnohem obtížnější a dostat ji do domu nebo bytu bývá také velmi komplikované a značně náročné, protože projít klasickými dveřmi nejde jinak než, že se matrace ohne nebo sroluje, a právě zde hrozí její deformace. Nicméně i výroba těchto matrací ve větších rozměrech je možná a jsme schopni ji zajistit.

U ostatních druhů matrací je výroba jakéhokoli rozměru možná a záleží jen na Vás jakou velikost si budete přát. Uvažujete-li, kde si objednat matraci na míru, kontaktujte nás a my s Vámi probereme všechny možnosti a vybereme tu nejvhodnější pro Vaše potřeby.