Nakoupilo přes 15000 spokojených zákazníků.

Jak vybrat kvalitní matraci?

Nejdůležitější formou odpočinku v životě člověka je spánek. Spánek je potřeba nezanedbávat a proto je třeba vybírat kvalitní matrace, které nabízíme zde v našem e-shopu. Pokud je pro Vás výběr matrace složitý, pomůžeme Vám vybrat nejen ten pravý materiál, ale i typ určený přímo Vám.

Při výběru kvalitní matrace dbáme na několik zásad. Mezi základní kritéria patří její uložení. Na pevné desky a pevné laťové rošty volíme pružinový nebo taštičkový typ, kvůli jejich prodyšnosti a odvětrávání. Matraci volte podle toho, do jakého prostředí a jak bude užívána. Na chaty, chalupy a občasné přespání volíme polyurethanové nebo sendvičové. Při každodenním spaní je vhodné zaměřit se na kvalitní materiály.

Tvrdost matrace patří mezi nejdůležitější faktory při výběru. Zde záleží na každém z nás a na tom, jaký preferujeme typ tvrdosti. Mnohdy se jedná i o zvyk. Tuhosti se uvádí v určitém rozsahu číslem. Z pravidla nižší číslo značí měkčí matraci. Při výběru je potřeba přihlédnout i k váhové kategorii. Každá matrace má uvedenou maximální nosnost a je důležité tuto nosnost nepřekračovat. Pozor dejte při koupi levných matrací - ne vždy jsou kvalitní. Pokud si nejste jisti výběrem, navštivte náš e-shop a nechte si odborně poradit od vyškolených prodejců. Vybrat kvalitní a pohodlnou matraci nemusí být vždy těžké, proto je náš e-shop ideální volba pro Váš kvalitní a ničím nerušený spánek.