Nakoupilo přes 15000 spokojených zákazníků.

Výroba atypických rozměrů matrací a roštů


Sháníte-li matrace na postel, která nemá typické rozměry, nezoufejte. V našem e-shopu si můžete objednat matrace na míru podle Vámi zadaných požadavků.

Postup je následující:

1) Vyberte si jakoukoliv matraci z naší nabídky. Některé matrace mají už v základním výběru i vybrané atypické rozměry. U těchto rozměrů matrací je vždy uvedeno ATYP a při jejich objednání je vyžadována zálohová platba. Ceny uvedené u těchto rozměrů jsou platné.

2) Napište nám požadovaný rozměr matrace nebo roštu, její typ, počet kusů, případně potah, pokud je volitelný, nebo další podrobnosti. Můžete použít tento formulář nebo můžete napsat z vlastního emailu. Ideální je do poptávky uvést i Váš telefon, pokud by bylo potřeba cokoliv v poptávce upřesnit, některý z našich pracovníků Vám zavolá a poradí se s přímo s Vámi.

3) Jakmile naši pracovníci obdrží dotaz na atypickou matraci, zašlou Vám co nejdříve cenovou nabídku.

4) Pokud budete s nabízenou cenou za matrace souhlasit, stačí objednat zboží v podobném rozměru a do KOMENTÁŘE K OBJEDNÁVCE dopište požadovaný rozměr a dohodnutou cenu za matrace.

5) Jakmile obdržíme Vaši objednávku, zašleme Vám zálohovou fakturu na dohodnutou částku. U atypických rozměrů matrací zpravidla požadujeme zálohu ve výši minimálně 50 % z ceny, ve vyjímečných případech si vyhrazujeme právo požadovat 100 % platbu předem.

6) Vámi objednané zboží obdržíte zpravidla do 14 pracovních dnů od připsání zálohy , jedná-li se o matrace. Pokud jste si objednali atypické rošty nebo postele, dodací lhůta se může protáhnout na 3-6 týdnů. Naši pracovníci Vás upozorní, pokud by dodací lhůta měla být delší, než 14 pracovních dnů.