Nabídka a výroba matrací a roštů pro velkoobchodní odběratele, hotely, penziony a ubytovny

Máte-li hotel, penzion nebo jenom malou ubytovnu a potřebujete vybavit lůžka na spaní matracemi nebo rošty neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme výhodné ceny matrací a roštů.


Naše firma  poskytuje pouze kvalitní a spolehlivé produkty, kterým můžete důvěřovat. Naši ochotní a profesionální zaměstnanci jsou kdykoliv připraveni zodpovědět jakékoliv dotazy ohledně našich výrobků a našich služeb.

Výhody spolupráce:


Nízké ceny:

Jsme schopni Vám nabídnout ceny, které jinde nezískáte. Díky dlouholeté spolupráce a výhodným cenám od dodavatelů Vám nabídneme ceny, které Vám neposkytne ani samotný výrobce.


Záruka kvality:

Prodáváme pouze kvalitní a léty prověřené produkty. Značkové matrace a rošty Viscosense zajistí kvalitní spánek a dlouhou životnost. Naše výrobky známe do posledních detailů, proto jsme o kvalitě přesvědčeni.


Odborný přístup:

Na trhu jsme více jak 10 let, proto Vám sestavíme nabídku přímo na míru dle Vašich požadavků a cenového rozpočtu. U nás se nemusíte bát kvality. Všechny výrobky splňují přísné vstupně-výstupní kontrolní procesy. Spolupracujeme s řadou dopravců, proto jsme schopni Vám zajistit i dopravu zboží až přímo na Vaši adresu. O nic se nemusíte starat, stačí nás jen kontaktovat a my zařídíme vše potřebné pro převoz zboží.


Hotely, penziony, ubytovny:

Pro hotely, penziony a ubytovny nabízíme slevy a výhodné ceny i při jednorázovém odběru většího množství kusů. Dále odborné poradenství, osobní a profesionální přístup.


Velkoobchod pro truhláře a prodejce:

Stálým odběratelům nabízíme slevy a vlastní přihlášení do B2B zóny pro pohodlné nakupování a navíc my Vám nediktujeme výši prodejních cen!


Výroba dle Vašich požadavků:

Pokud v naší nabídce nenaleznete produkty dle Vašich představ, necháme Vám vyrobit matraci nebo rošt dle Vašich specifikací. Vyrábíme i atypické rozměry matrací a roštů.


Pro jednorázovou poptávku nebo zájem stát se naším velkoobchodním partnerem nás prosím kontaktujte na e-mailu: obchod@skvelematrace.cz, nebo telefonním čísle 576 013 255