OBJEDNALI JSTE ŠPATNÝ ROZMĚR?

 

Jestliže máte objednávku, kde jste objednali špatný rozměr a tato ještě nebyla vyexpedovaná, je možné ji ještě dodatečně změnit. Kontaktujte nás, prosím, emailem nebo telefonicky a my rozměr opravíme. V tomto případě není nutné objednávku stornovat.

Pokud jste však zboží již obdrželi, nabízíme dvě možnosti, jak tuto situaci řešit.
V prvním případě můžete špatně objednané matrace nebo rošty (vyjma atypických, na zakázku vyráběných rozměrů) vrátit k nám na sklad buď osobně, nebo jakoukoliv dopravní společností (nedoporučujeme Českou poštu).
Jakmile matrace nebo rošty obdržíme a naši pracovníci zboží překontrolují, vrátíme Vám Vaši platbu zpět na účet. Zboží je potřeba vždy řádně zabalit alespoň do dvou vrstev igelitu (stretch folie není považována za obalový materiál), aby během přepravy nedošlo k jejich poškození. V takovém případě by došlo ke krácení vracené částky.
Prosíme Vás, abyste nás o vrácení zboží informovali emailem, kde zároveň uvedete jméno a příjmení, číslo objednávky a číslo účtu. Zásilku vždy vracejte na adresu Rybníky IV/ 326, Zlín 76001.


Ve druhém případě můžeme dopravu zařídit my prostřednictvím dopravní společnosti Toptrans, toto je však zpoplatněné částkou 599,- Kč. Odvoz matrací bychom objednali na den, který byste si určili. Další postup by byl stejný, jako v předchozím případě – opět bychom matrace po převzetí zkontrolovali a pokud by byly bez vady, vrátili bychom Vám platbu zpět, jen poníženou o částku 599,- Kč.

Pokud chcete vytvořit novou objednávku na správný rozměr, bude postup následující. Do poznámky v nově vytvořené objednávce napište, že chcete vracet matrace z objednávky číslo ….., poznačte i Vaše číslo účtu a zároveň uveďte, zda máte zájem o námi zařízený svoz za částku 599,- Kč, nebo si toto vyřešíte sami.
V případě, že budete chtít náš odvoz dopravní společností Toptrans, je nutné novou objednávku při převzetí opět uhradit a řidiči předat řádně zabalené původní zboží (alespoň do dvou vrstev igelitů). Jakmile jej obdržíme a překontrolujeme, vrátíme Vám platbu za původní objednávku zpět na účet (poníženou o částku 599,- Kč za stažení matrací).