Kupujeme nové matrace


Vhodná matrace je ta, která umožňuje dobře se vyspat a vzbudit se svěží, bez jakékoli bolesti a únavy. Neexistuje matrace, která vyhovuje všem lidem. Při výběru je důležité, aby splňovala Vaše požadavky na pohodlí a umožnila Vám dobře se vyspat.

Dnes je všude plno lákavých reklamních sloganů od společností vyrábějící matrace a proto je velmi obtížné vybrat si z nich tu pravou. Proto zde uvádíme pár rad, které je dobré znát, než si matraci koupíte.  • Udělejte si průzkum trhu matrací na internetu.
    Doporučené stránky jsou například www.skvelematrace.cz nebo naše partnerská stránka www.skvelematrace.cz, zjistěte si ceny a materiály, ze kterých jsou matrace vyrobeny.

  • Pokud máte zdravotní obtíže, poraďte se před koupí matrace se svým ošetřujícím lékařem, zda je pro Vás vhodnější tvrdá či spíše měkčí.

  • Zkontrolujte záruční dobu. Dobrá matrace by měla mít záruční dobu minimálně 2 roky.

  • Vyzkoušejte si matrace ve specializovaném obchodě s matracemi, ne v obchodě s nábytkem či v obchodních řetězcích. Obchodníci v obchodě s matracemi mají lepší informace, co se týče komfortu při spaní, optimální tvrdosti matrace či o možnosti uložení matrace. K matracím jsou Vám schopni nabídnout i příslušný kvalitní sortiment, jako jsou například rošty, přikrývky nebo anatomické polštáře.

  • Matraci zkoušejte minimálně 10-15 minut. Je to čas, který investujete do Vašeho komfortu a zdraví. Pokud najdete takovou, která Vám vyhovuje, zeptejte se prodávajícího, zda má i obdobné matrace podobného typu.

  • Ptejte se na garanci vrácení peněz. Opět musím doporučit náš e-shop www.skvelematrace.cz, který jako jediný nabízí garanci 100 dní na vrácení peněz. Pokud Vám tedy zakoupená matrace nevyhovuje, můžete ji vyměnit nebo požadovat vrácení peněz bez udání důvodu.

Věříme, že Vám těchto pár tipů usnadní Váš nákup. V případě, že byste měli další otázky, týkající se koupě nové matrace, neváhejte nás kontaktovat a to telefonicky nebo e-mailem na adrese obchod@skvelematrace.cz.