Sendvičová matrace TROPICO GUARD MEDICAL

DOPRAVA ZDARMA

Tropico, Flexifoam a Hybridní pěna, tuhost 3,5/4 (rozsah 1-5), nosnost 150 kg, výška 24 cm

More details

Dostupnost: Do 15 prac. dní

Cena s DPH:

9 603 Kč s DPH

Množství: ks

Informace k produktu
Tuhost3,5/4
Nosnost150 kg
Výška24 cm
Záruka6 let

DOPRAVA ZDARMA


Popis matrace

Vysoká, oboustranná, ortopedická zónová matrace pro velké i malé, těžké i lehké. Nabízí 4 komfortní pocity ležení, zdravotní profilace na obou stranách, hybridní konstrukci bez lepidel a multifunkční pratelný potah s vysokým podílem přírodních vláken a s odlehčující paměťovou pěnou. Tužší matrace pro ochranu kloubů a zad.
Nelepené jádro pro maximální hygienu a omezení pocení. Usnadnění údržby rozevřením a provětráním. Díky profilaci styčných ploch je matrace dokonale pevná. Obě strany matrace mají profilaci ve tvaru kostek, vyvinutou pro zdravotní matrace.


Matrace Tropico Guard jsou vyrobené v České republice s použitím zdravotně nezávadných materiálů, pocházejících z Evropy s certfikací kvality. Vybíráme ty nejlepší materiály, například pevné české nitě a zipy, belgické potahy, belgické, německé a rakouské pěny. Matrace Tropico v sobě spojují přesnost a duši tradiční české výroby. Spojují moderní strojní CNC výrobu s německou a švédskou technologií spolu s vysokým podílem české ruční práce.
Tyto matrace nabízí antibakteriální vlastnosti. Maximální prostupnost vzduchu zaručí suché a čisté prostředí a minimalizaci roztočů, bakterií a plísní.


Tužší strana matrace - studená pěna Flexifoam® HR-XF - 30 kg/m3 (extra-flex = zvýšená pružnost) je vzdušná a díky své pružnosti usnadňuje změnu spánkových poloh bez zvýšené námahy a narušovaného spánku. Díky konstrukci matrace s rozdílnými polovinami potahu (1/2 s pamětí + 1/2 s dutým vláknem) si otočením jádra jemně doladíte spaní (systém 4Comfort). Paměťová pěna zvýší pohodlí, klimatizační duté vlákno zvýší vzdušnost a izolaci lůžka.Střední část jádra je tvořena hybridní pěnou (40 kg/m3)  - ta je královnou odolnosti, vzdušnosti, termoregulace, pružnosti a přizpůsobivosti (proto se jí říká hybridní - kombinuje výhody všech známých pěn a latexu).  Zónový tvar spojovací vlnky SpineProtector pomáhá chránit pozici páteře díky efektivní distribuci tlaku s odlišením dle tlakových bodů v zónách.Poddajnější strana matrace - studená pěna Flexifoam® HR-XF. Robustní, vzdušná a odolná pěna vyšší hustoty cca 30 kg/m3 a vyšší střední tuhosti zajišťuje stabilitu celé zónové konstrukce, pevnost a životnost.


Kostky CubeCare optimalizují rozložení tlaku a pomáhají tak zabránit proležení. Tato profilace ve tvaru kostek byla vyvinutá pro zdravotní matrace (každá z nich reaguje samostatně). I tužší konstrukce matrace tak díky profilaci CubeCare poskytuje dokonalé pohodlí bez nežádoucího protitlaku.


Pěna Flexifoam® je nová, tepelně modifikovaná, kompaktní PUR pěna, která reprezentuje novou generaci polyuretanových pěn. Tato pěna vyniká svojí dlouhou životností, dobrou prodyšností, dokonalou elasticitou a tvarovou stálostí. Je charakteristická svojí houževnatostí a poskytuje skvělé ortopedické vlastnosti. Matrace s pěnou Flexifoam® mají podobné vlastnosti, jako matrace se studenou pěnou, proto dokáží udržet páteř ve správné anatomické poloze. Mají vysoký komfort ležení a konkurují i dražším materiálům. Je to dokonalá volba v poměru kvalita - cena. Tyto matrace je možné i mírně polohovat.


Funkční potah Medical Concept Plus VISCO-CLIMA. Potah s přírodními vlákny Tencel® Lyocell®. Dvojdílná konstrukce - 1/2 potahu s paměťovou pěnou pratelná na 30°C a 1/2 potahu s dutými vlákny pratelná na 60°C. Ventilační 3D mřížka s funkcí Thermo Control zvýšeného proudění vzduchu a eliminace vlhkosti.
Paměťová (visco) pěna v potahu. Pohodlí, kopírování těla, odhlečení kloubů a relaxace. Vyrobena za použití přírodních surovin: antialergické vlastnosti, zdraví v ložnici, ohleduplnost k přírodě.Bez příplatku je možno objednat matrace se zpevněnými boky, nebo jedním bokem pro snazší vstávání. Tento požadavek napište prosím do poznámky při vytváření objednávky.    • Testováno 100.000x


Doba dodání:
Skladové matrace - dodání 7 pracovních dnů
Neskladové matrace – dodání 2 - 3 týdny

Uvedená doba dodání se může průběžně měnit dle dostupné výrobní a materiálové kapacity. Pro bližší termín dodání nás, prosím, kontaktujte emailem.Pro informace ohledně vhodného roštu klikněte zde.
Parametry matrace

materiál Flexifoam® a Hybridní pěna
tuhost3,5/4 (rozsah 1-5)
výška
24 cm
nosnost150 kg
potah

Medical Concept - snímatelný, pratelný na 60°C

uloženípevný lamelový nebo polohovací lamelový rošt
baleníplná velikost
záruka6 letPři objednání atypického rozměru je z důvodu zakázkové výroby vyžadována platba předem, nebo záloha v minimální výši 50 %. V tomto případě se dodací doba prodlouží na 8 - 10 týdnů.

 

* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.
Certifikáty nezávadnosti použitých pěn a potahů


CertifikátCertifikátCertifikátCertifikát