Nakoupilo přes 15000 spokojených zákazníků.
platitipti


Hotel programDodáme levnějšíyoutubepetronela.cool


Úzké matrace 80 x 200 cm akce Je zde 18 zboží.

K dobrému spánku je potřeba mít kolem sebe dostatečný prostor. Proto by Vaše matrace měla být alespoň o 20 cm delší než jste Vy. Co ale dělat pokud jste omezeni prostorem? Zde je několik tipů:


Matrace o rozměru 200 x 80 cm jsou jedním z nejrozšířenějších standardních rozměrů. Rozměr 80 x 200 cm se sice řadí mezi úzké matrace, nicméně i tak velmi dobře plní svou funkci při spánku. Takto široká matrace již zajišťuje dostatečný prostor pro kvalitní a zdravý spánek. Tento rozměr lze najít téměř u všech matrací na našem webu skvelematrace.cz.


Dalším z užších rozměrů je 190 x 80 cm. Při výběru této matrace dbejte, prosím, na pravidlo, že matrace musí být o 20 cm delší než ten, pro koho je matrace pořízena.


Posledním z těchto úzkých rozměrů, o kterém se zde zmíníme, je matrace o velikosti 180 x 80 cm. Tyto matrace doporučujeme spíše pro dospívající mládež do výšky 160 cm. Jedná se o atypický rozměr matrace, a tudíž je nutné tuto požadovanou matraci vyrobit na míru.


Máte o tyto úzké matrace zájem? Neváhejte a kontaktujte nás! Ochotně Vám vyjdeme vstříc a poradíme Vám. Levné matrace.eu – ta správná volba pro Váš spokojený spánek.