Matrace IHNED Je tu 90 produktů.

Největší sklady matrací v ČR a SR

Jako jeden z největších prodejců matrací v ČR a SR se snažíme neustále zkvalitňovat naše služby zákazníkům. Mezi tyto služby patří také co nejrychlejší dodání matrací a co největší výběr typů, rozměrů a potahů.
A právě z tohoto důvodu jsme zvětšili náš sklad matrací ve Zlíně, který je nyní jeden z největších v České a Slovenské republice.
Naši spokojení zákazníci tento krok velmi uvítali, o čemž svědčí ještě větší navýšení objednávek, které dále upevnilo naše přední postavení specialistů na matrace v ČR a SR.
Nyní pro Vás držíme skladem cca 7000 kusů matrací v různých typech a rozměrech. A díky Vašim objednávkám sklady neustále doplňujeme tak, abyste měli k dispozici neustále nové zboží (u nás ležáky ani staré matrace neprodáváme). Doručujeme po celé České a Slovenské republice. Ve vybraných městech (Praha, Brno, Ostrava, Kralupy nad Vltavou, Kolín, České Budějovice, Strakonice, Cheb, Plzeň, Beroun, Lovosice, Liberec, Ústí nad Labem, Mladá Boleslav, Pardubice, Hradec Králové, Trutnov, Hodonín, Olomouc) nabízíme i doručení ve večerních hodinách.

skladskladsklad

Zboží v této kategorii je k dodání do 24 hodin při objednání do 10:00 hodin.
Do této lhůty se nezapočítávají soboty, neděle a státní svátky.