Nakoupilo přes 15000 spokojených zákazníků.

KING

Potah matrace :

Rozměr matrace :

Dostupnost: Do 3 - 5 prac. dní


 
Původní cena 5 348 Kč
Cena s DPH 4 599 Kč
Měsíční splátka 460 Kč

 
 

Popis matrace

Komfortní ortopedická matrace z vysoce kvalitní studené pěny s profilací. Matrace je tvořená kombinací kvalitních HR studených pěn, vyztužením jádra komfortní PUR pěnou a přírodní kokosovou vrstvou.

Studená pěna je dnes velmi rozšířeným a oblíbeným materiálem pro výrobu matrací. Jedná se o specifický druh polyuretanové pěny, která vzniká lisováním za studena. Vyniká svojí pružností, tvarovou stálostí, bodovou elasticitou a dlouhou životností. Její velikou výhodou je schopnost držet tvar a elasticky reagovat na tlak těla. Díky své prodyšnosti dokonale odvádí vlhkost, která vzniká při nadměrném pocení. Svou strukturou připomíná porézní houbu, takže v ní spolehlivě cirkuluje vzduch. Matrace ze studené pěny jsou vhodné i pro děti, jsou hygienicky nezávadné a nepřehřívají se. Vzhledem k uvedeným vlastnostem HR pěny, můžete mít doma tyto matrace bez známek opotřebení dlouhá léta.

 

PUR pěna patří mezi základní materiály při výrobě matrací. Tento materiál je antialergický, tzn. že nepodporuje výskyt roztočů, bakterií a plísní. Matrace z PUR pěny mají dobré ortopedické vlastnosti, jsou pružné, mají vysokou tvarovou stálost a dlouhou životnost. 

 

Kokosová vrstva je vyrobená z přírodních vláken kokosové palmy, resp. ze skořápek kokosových ořechů. Používá se na zpevnění matrace, zvyšuje nosnost, odolnost, přirozenou tuhost a má výborné ortopedické a hygienické vlastnosti. Kokosová vlákna jsou odolná proti houbám, bakteriím, vlhkosti a hnilobě. Přirozeným způsobem odvádí vlhkost vyloučenou lidským tělem. Matrace s kokosovým vláknem jsou vhodné především pro ty, kteří preferují tvrdší matrace, nebo pro alergiky či astmatiky. Kokosové vlákno zvyšuje nosnost matrace, takže vyhoví i vyšším váhovým kategoriím.

 


    • průřez HR pěn zabezpečuje dokonalé provzdušnění, optimální regeneraci organismu a zajišťuje uvolnění svalstva během spánku
    • vynikající elasticita a tvarová stálost matrace
    • matrace dvojí tuhosti (doporučené pro páry s váhovým rozdílem)
    • standardní vyhotovení v potahu – Silver
    • HR pěna 40 kg/m3, PUR pěna 28 kg/m3 , kokosová vrstva  1300 gr/m2

 

 

Tato matrace není vhodná na polohovací rošty.

 

ROZLOŽENÍ ANATOMICKÝCH ZÓN NA MATRACI

7 anatomických zón

 

PARAMETRY MATRACE

materiál HR pěna, PUR pěna, kokos 
tuhost 3/5 (z rozsahu 1-5)
výška
20 cm
nosnost 130 kg
potah Silver - snímatelný, pratelný na 60°C
uložení pevný  lamelový rošt
balení vakuově baleno
záruka 3 roky

 

 

 

 

Při objednání atypického rozměru je z důvodu zakázkové výroby vyžadována platba předem, nebo záloha v minimální výši 50 %.

 

* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.